Barney’s CBD Caramel (10 Regular)
£45.78
- Delivery & Return
Worlwide Tracked Stealth Delivery
Fast, discreet and globally trusted — SeedSmugglers deliver the goods.
- ✅ Outstanding delivery rates to Australia & New Zealand
- ✅ Exceptional success to the USA & Canada
- ✅ Rapid North America arrivals — often around five days with the quicker option
- ✅ Most orders dispatched within 48 hours
- ✅ Discreet, low-profile packaging every time
- ✅ Refined stealth techniques for smooth international transit
Trusted, consistent, proven — customers stick with Seedsmugglers because our parcels get through.
- Ask a Question
... people are viewing this right now
| Pack Size |
|---|
0.00
0 reviews
| 5 |
|
0 |
| 4 |
|
0 |
| 3 |
|
0 |
| 2 |
|
0 |
| 1 |
|
0 |
Thank you!
Your review has been submitted
Be the first to review “Barney’s CBD Caramel (10 Regular)” Cancel reply
SKU: BARN65
Category: Regular Seeds
Tags
- afghani
- berry
- blueberry
- cali
- cbd
- cheese
- citrus
- cup winner
- diesel
- earthy
- easy
- euphoric
- fast
- female
- feminised
- feminized
- fruity
- GC
- gcbogo
- happy
- haze
- high thc
- high yield
- indica
- indica dominant
- indoor
- kush
- lemon
- medicinal
- mold resistant
- nirvana
- northern lights
- og kush
- outdoor
- pine
- pungent
- quick
- sativa
- sativa dominant
- skunk
- skunk #1
- sour
- spicy
- sweet
- tropical
Related Products
Master Kush (Regular) 10 Seeds
£20.00 Original price was: £20.00.£15.00Current price is: £15.00.
hindu kush kush nirvana regular skunk skunk #1
Specifications
| Genetics | Hindu Kush x Skunk#1 |
|---|---|
| Plant type | Predominantly Indica |
| Sex Type | Male or Female |
| Cultivation | Indoor, Indoor as well as Outdoor |
| Average Yield | 400 – 500 g/m² in SOG |
| Flowering Period | 7 – 9 weeks |
| Grow Difficulty | Medium |
Northern Lights (Regular) 10 Seeds
£20.00 Original price was: £20.00.£15.00Current price is: £15.00.
afgani afghani ibl nirvana regular
Specifications
| Genetics | Afghani IBL |
|---|---|
| Plant type | Predominantly Indica |
| Sex Type | Male or Female |
| Cultivation | Indoor, Indoor as well as Outdoor |
| Average Yield | 400 – 500 g/m² in SOG |
| Flowering Period | 7 – 9 weeks |
| Grow Difficulty | Easy |
Misty Kush (Regular) 10 Seeds
£20.00 Original price was: £20.00.£15.00Current price is: £15.00.
kush master kush misty nirvana regular
Specifications
| Genetics | Misty x Master Kush |
|---|---|
| Plant type | Predominantly Indica |
| Sex Type | Male or Female |
| Cultivation | Indoor as well as Outdoor |
| Average Yield | 500 – 600 g/m² in SOG |
| Flowering Period | 8 – 10 weeks |
| Grow Difficulty | Easy |
White Widow (Regular) 10 Seeds
£20.00 Original price was: £20.00.£15.00Current price is: £15.00.
kerala manga rose nirvana regular
Specifications
| Genetics | Kerala x Manga Rose |
|---|---|
| Plant type | Predominantly Indica |
| Sex Type | Male or Female |
| Cultivation | Indoor |
| Average Yield | 450 – 550 g/m² in SOG |
| Flowering Period | 8 – 10 weeks |
| Grow Difficulty | Easy |
Blue Mystic (Regular) 10 Seeds
£20.00 Original price was: £20.00.£15.00Current price is: £15.00.
afhani blue blue mystic flo nirvana regular
Specifications
| Genetics | (Flo x Afghani) x Blueberry |
|---|---|
| Plant type | Predominantly Indica |
| Sex Type | Male or Female |
| Cultivation | Indoor |
| Average Yield | 350 – 450 g/m² in SOG |
| Flowering Period | 8 – 10 weeks |
| Grow Difficulty | Easy |
AK48 (Regular) 10 Seeds
£20.00 Original price was: £20.00.£15.00Current price is: £15.00.
afghani ak ak47 ak48 colombian gold mexican nirvana regular thai
Specifications
| Genetics | Colombian Gold x Thai x Mexican x Afghani |
|---|---|
| Plant type | Hybrid |
| Sex Type | Male or Female |
| Cultivation | Indoor, Indoor as well as Outdoor |
| Average Yield | 400 – 500 g/m² in SOG |
| Flowering Period | 7 – 9 weeks |
| Grow Difficulty | Easy |
Bubblicious (Regular) 10 Seeds
£20.00 Original price was: £20.00.£15.00Current price is: £15.00.
bubble gum bubblegum bubblicious nirvana regular
Specifications
| Genetics | Bubblegum (Big Bud x Skunk#1) |
|---|---|
| Plant type | Hybrid |
| Sex Type | Female |
| Cultivation | Indoor |
| Average Yield | 350 – 450 g/m² in SOG |
| Flowering Period | 9 – 10 weeks |
| Grow Difficulty | Medium |




Reviews
There are no reviews yet.